Přestože spoustu věcí vhodných na tvoření seženeme zdarma, když se pořádně rozhlédneme kolem sebe, ať už doma nebo venku, tak občas něco dokoupit musíme.

Máme pro vás opět tip na nákup zajímavých věcí na tvoření a za fajn ceny. Od čtvrtka 27. října 2016  mají spoustu užitečných věciček v LIDLU. Tentokrát se nabídka nese v duchu předvánočního tvoření.

A co tady tentokrát seženete? Například ozdobné děrovačky, kreativní papírové a textilní sady, sadu pro aplikaci štrasových kamínků, dřevěná razítka s vánočními motivy, lakové popisovače a mnoho dalších šikovných věcí. I tavnou lepicí pistoli, kterou hodně využíváme i v našem e-booku Knoflíkový svět a moc doporučujeme pro všechny tvořílky. A my se nejvíce těšíme na dekorační laky ve spreji a určitě s nimi vymyslíme nějaký projekt.

Koukněte tady >>

Tak vyražte nakupovat a potom se můžete doma pustit do tvoření 😉

Dejte vědět, jak se to povedlo 😉

Mou vášní je tvoření všeho druhu a hlavně tvoření s dětmi a pro děti. Nejraději používám odpadní a přírodní materiály. Jsem autorkou sady e-booků Veselé svačinky od naší maminky a Ovocné tvoření. Také e-booku Tvořivý týden aneb veselá recyklace. Nejnovější je pak e-book Knoflíkový svět.