Rádi byste dětem udělali radost DÁRKEM v podobě společně stráveného času tvořením?

Chcete aby s chutí jedly více OVOCE a

ZELENINY?

Nevíte jak někdy děti zabavit?

 

 

Nemají vaše děti rády některé druhy ovoce a zeleniny?

Hledáte jednoduchou a hravou inspiraci?

Pak nakoukněte dál … 

10 hravých projektů

se zaměřením na OVOCE a malinko i zeleninu

samozřejmě také RECYKLUJEME

jako BONUS ke každému projektu MOTIVAČNÍ BÁSNIČKA

PLUS další tipy, nápady a varianty

A až vám u vyrábění vyhládne, připravte si ZDRAVOU SVAČINKU …

Naše Nelinka už chodí do školky, kde má plno kamarádů, se kterými pořád něco vymýšlejí, vyrábějí, blbnou… A taky Nelinka je velký jedlík, ale všimla si, že některé děti ve školce tolik nepapají a paní učitelky je do toho musí nutit, a proto jsme se pustily do společného tvoření zdravých VESELÝCH SVAČINEK.

Všem dětem, hlavně když se do přípravy také zapojí, bude určitě moc chutnat. A to hlavně OVOCE A ZELENINA.

 

Dobrou chuť …

20 zdravých veselých svačinek

hlavní surovinou je OVOCE a ZELENINA

inspirace i na DĚTSKÉ OSLAVY

zábavné společné kuchtění

jednoduché, hravé, veselé, zdravé

A děti budou HLTAT OVOCE A ZELENINU nejen očima ?

Cena sady e-booků je 250,- Kč

Copak je ten bonus?

BONUS v podobě pracovního sešitu

tématem je opět ovoce a zelenina

úkoly, luštění, kuchtění, zpívání i angličtina

hravé a veselé, ale i poučné

Máte pochybnosti … ?

E-book tištěnou knihu nenahradí

Já také miluju knihy vázané. Ale vím, že doba jde dopředu a e-booky se začínají stávat běžnou „věcí“ v našich životech. Pravděpodobně naše děti se už nad tím pozastavovat nebudou. A určitě také mají spoustu VÝHOD. Nemusíte s sebou, třeba na dovolenou, tahat těžké knihy, lze je přečíst i na mobilu. Můžete využívat odkazy obsažené v e-booku a tak získávat další informace. Nakonec, můžete si je i vytisknout, a to i několikrát, pro každé dítě zvlášť a hnedle máte knihu tištěnou ?

Na internetu najdu spoustu tvořivých nápadů

Ano, to máte pravdu. ALE těch nápadů je tam tolik, že se v nich někdy špatně orientuje a hledání zabírá spoustu času. My jsme pro vás vytvořili inspiraci s nadšením tak, abychom vám ušetřili čas, ručíme za přehlednost a další originální bonusy, které na internetu nenajdete.

Přijde mi to dost peněz

Penízky investujete hlavně do svých dětí a hodnotně stráveného společného času s nimi. CO BYSTE JSTE JINAK ZA TUTO ČÁSTKU ZÍSKALI? Občerstvení v cukrárně? Pravděpodobně by to ani nestačilo na lístky pro děti a vás do kina nebo vstupenky na zámek apod. Z e-booků můžete čerpat opakovaně i několik let.

A navíc pro vás – GARANCE SPOKOJENOSTI

Pokud Vás náhodou obsah nezaujme, nabízíme GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Pouze nám napište do sedmi dnů od zakoupení a my Vám bez řečí vrátíme peníze zpět.

Klikněte na tlačítko KOUPIT E-BOOKY a vyplňte prosím objednávkový formulář. Hned jak dorazí platba na náš účet, e-booky obdržíte elektronicky v pdf formátu na vámi zadaný e-mail.

Co říkají první čtenáři ?

E-book VESELÉ SVAČINKY OD NAŠÍ MAMINKY JE ÚŽASNĚ INSPIRATIVNÍ KOUSEK, KTERÝ BY NEMĚL CHYBĚT NA ŽÁDNÉM DĚTSKÉM TALÍŘI. Příprava jednotlivých svačinek podle receptu je zábavná, a přitom nenáročná. Do přípravy se zvládnou zapojit i ty nejmenší děti a práce na vlastní zdravé svačince je pro ně potěšením. Bonus v podobě e-booku Ovocné tvoření je velmi kreativní a hodnotný. Na jeho stránkách je spousta inspirace pro tvoření radosti sobě, druhým, nebo jen čisté radosti z tvoření samotného. Jsem nadšená, že e-book obohatil i naši rodinu a jeho svačinky se stanou nedílnou součástí těch našich.

Lucie Vlachopulosovákomunikátorka a autorka intuitivních obrazů, www.lucievlachopulosova.cz

Nejsem vůbec manuálně zručná, ani mě nebaví vařit – přesto jsem pár Petřiných receptů vyzkoušela a moc mě to bavilo: AUTÍČKA, PLACHETNICE, BERUŠKA nebo třeba JEŽEK – to není seznam hraček, ale zábavných, zdravých a hlavně JEDNODUCHÝCH rychlých svačinek, které podle Petřina návodu připravíte v cukuletu a vaše dítko je stejně rychle sní – protože kdo by odolal takovému červíkovi z mozzarelly a rajčátek? A to je na tom to nejlepší – pět minut práce se svačinou navíc a MOJE DÍTĚ SNĚDLO RAJČE, PAPRIKU I HROZNOVÉ VÍNO – VĚC JINAK NEVÍDANÁ! Vřele doporučuji ?

Olga Plíčkováterapeut, lektor a kouč, autorka e-booku „Sny – náš vnitřní kompas“ , www.olgaplickova.cz

Ďakujem za krásny a prehľadný ebook OVOCNÉ TVOŘENÍ. Je plný rôznych inšpirácií, ktoré moje dve deti (2 a 4r) určite zaujmú. Veľmi sa mi páči, že vlastne nemusím nikam chodiť, aby som si zohnala materiály na aktivity, stačí mi to, čo doma máme. Je ráno, deti ešte spia a ja som im už pripravila jednu z tvojich ovocných aktivít, takže sa po zobudení majú na čo tešiť ? Ebook VESELÉ SVAČINKY ocení každá kreatívna mamina, ktorej záleží na tom, aby jej dieťa zjedlo každý deň nejakú zeleninu a ovocie, a chce mu to pripraviť v zábavnej forme. Tiež tu človek nájde plno tipov na prípravu jedla na detské party. Všetci vieme, že jeme najskôr očami, čo autorka ebooku využila a jedlo stajluje naozaj brilantne. Naše topky sú zatiaľ tučniaci a ježkovia, a postupne budeme skúšať ďalšie jedlá.

Milina Matulovámaminka dvou dětí, 2 a 4 roky

Ebook Veselé svačinky byl pro nás inspirací, jak připravit vtipné a nevšední pohoštění. Naše děti velmi zaujal a potěšil. Užily si ho nejen ty mladší, ale i naše třináctiletá kreativní dcera, která se hned pustila do dalšího vymýšlení pro své mladší sourozence. Tento ebook doporučuji maminkám pro inspiraci a dětem pro radost a zpestření ?

Lucie Pavlikovamaminka třech dětí
Klikněte na tlačítko KOUPIT E-BOOKY a vyplňte prosím objednávkový formulář. Hned jak dorazí platba na náš účet, e-booky obdržíte elektronicky v pdf formátu na vámi zadaný e-mail.
Věříme, že vás e-booky budou inspirovat a díky nim zažijete spoustu legrace a hodnotný tvořivý čas společně s vašimi dětmi. Vždyť co je cennějšího?

E-booky jsou určeny dětem ve věku zhruba 2-7 let, ale i starší, včetně dospěláků, si TO svoje určitě najdou ?

Vaše

 

Petra & Nelča

Potřebujete s něčím poradit?

Napište mi na petra@petracervena.cz