Rádi byste dětem udělali radost DÁRKEM v podobě společně stráveného času tvořením?

Máte doma spoustu nevyužitých KNOFLÍKů?

Nevíte jak někdy děti zabavit?

Nebo byste pro ně chtěli vyrobit něco originálního?

Hledáte jednoduchou a hravou inspiraci?

Pak nakoukněte dál …

tvoříme s dětmi a pro děti

      • 22 hravých projektů

originální výrobky z knoflíků

samozřejmě RECYKLUJEME ?

PLUS hodnotný BONUS – čtěte níže …

Bonus pro vás

Neobjevili jste doma žadné vhodné knoflíky ? NEZOUFEJTE – máme je pro vás

Pošleme vám 22 různých originálních knoflíků, se kterými bude radost tvořit ?

Fotka vpravo je pouze ilustrační, knoflíky budou náhodně vybrány. Ale nebojte, budou krásné ?

Knoflíky vám zašleme v balíčku Českou poštou týden po obdržení peněz za e-book na náš účet. Týden totiž běží garance spokojenosti a případného vrácení peněz za e-book, bližší informace níže.

Nezapomeňte proto také při objednávání správně vyplnit vaši poštovní adresu.

 

Hezké tvoření …

Z těch se bude tvořit samo ?

Cena e-booku je 250,- Kč

Máte pochybnosti … ?

E-book tištěnou knihu nenahradí

Já také miluju knihy vázané. Ale vím, že doba jde dopředu a e-booky se začínají stávat běžnou „věcí“ v našich životech. Pravděpodobně naše děti se už nad tím pozastavovat nebudou. A určitě také mají spoustu VÝHOD. Nemusíte s sebou, třeba na dovolenou, tahat těžké knihy, lze je přečíst i na mobilu. Můžete využívat odkazy obsažené v e-booku a tak získávat další informace. Nakonec, můžete si je i vytisknout, a to i několikrát, pro každé dítě zvlášť a hnedle máte knihu tištěnou ?

Na internetu najdu spoustu tvořivých nápadů

Ano, to máte pravdu. ALE těch nápadů je tam tolik, že se v nich někdy špatně orientuje a hledání zabírá spoustu času. My jsme pro vás vytvořili inspiraci s nadšením tak, abychom vám ušetřili čas, ručíme za přehlednost a další originální bonusy, které na internetu nenajdete.

Přijde mi to dost peněz

Penízky investujete hlavně do svých dětí a hodnotně stráveného společného času s nimi. CO BYSTE JSTE JINAK ZA TUTO ČÁSTKU ZÍSKALI? Občerstvení v cukrárně? Pravděpodobně by to ani nestačilo na lístky pro děti a vás do kina nebo vstupenky na zámek apod. Z e-booků můžete čerpat opakovaně i několik let.

A navíc pro vás – GARANCE SPOKOJENOSTI

Pokud Vás náhodou obsah nezaujme, nabízíme GARANCI VRÁCENÍ PENĚZ. Pouze nám napište do sedmi dnů od zakoupení a my Vám bez řečí vrátíme peníze zpět.

Klikněte na tlačítko KOUPIT E-BOOKY a vyplňte prosím objednávkový formulář. Hned jak dorazí platba na náš účet, e-booky obdržíte elektronicky v pdf formátu na vámi zadaný e-mail.

Co říkají první čtenáři ?

KNÍŽKU KNOFLÍKOVÉHO TVOŘENÍ OCEŇUJI NEJEN JAKO BÝVALÁ UČITELKA V MŠ, ALE I JAKO MÁMA, dnes už dospělých dětí. Často jsem s nimi také tvořila a tak vím, že dobrých tipů není nikdy dost. Líbí se mi, jak málo stačí a dobrý nápad je na světě a dokáže inspirovat k tvořivosti nebo alespoň připomenout, co už jsme třeba znali, ale zapomněli. E-book ocení jednak ti, co nemají nápady, ale rádi tvoří nebo ti, co rádi tvoří, mají nápady, ale občas jim dojdou. Návody k tvoření jsou jasné, dobře popsané, doprovázené barevnými fotografiemi. Dozvíte se všechno potřebné, od věcí, které potřebujeme až k dalšímu případnému využití, uplatnění hotových výrobků, výtvorů. Petra také myslí na bezpečnost dětí při manipulaci s pomůckami a výtvarným materiálem a proto je pod návodem i malé upozornění pro rodiče, aby nezapomněli pohlídat vše, co je třeba pro bezpečnou práci jejich dětí a aby bylo tvoření potěšením a radostí. Mě osobně zaujaly VÁNOČNÍ OZDOBY, ABSTRAKTNÍ OBRÁZKY A KNOFLÍKOVÉ ZÁLOŽKY ? Myslím, že se budete mít čím inspirovat.

Jitka Demartiniviktoria-demartini.cz

Tady můžu něco říct já …. dejte nám vědět, jak se vám e-book líbí ?

XXX

Klikněte na tlačítko KOUPIT E-BOOKY a vyplňte prosím objednávkový formulář. Hned jak dorazí platba na náš účet, e-booky obdržíte elektronicky v pdf formátu na vámi zadaný e-mail.

Věříme, že vás e-book bude inspirovat a díky nim zažijete spoustu legrace a hodnotný tvořivý čas společně s vašimi dětmi. Vždyť co je cennějšího?
Určitě vám udělají také radost originální knoflíčky od nás.
E-book má široký záběr, je určen všem hravým dětem ve věku zhruba 2-100 let ?, každý si TO svoje určitě najde ?
Vaše
 

Petra & Nelča

Potřebujete s něčím poradit?

Napište mi na petra@petracervena.cz